Corona maatregelingen
Corona updata vanaf 15 december 2020
Helaas hebben de nieuwe Coronamaatregelen ervoor gezorgd dat we tot 15 geen groepslessen mogen geven.
Op dit moment mogen we alleen groepjes van 2 mensen (honden) lesgeven op ons eigen terrein en alleen privélessen op openbaar terrein.
We streven ernaar de puppycursussen die voor deze datum zouden starten toch te laten doorgaan maar dan in aangepaste vorm.
Als je je aanmeldt voor een datum (of al hebt aangemeldt) krijg je een mailtje met de aangepaste vorm.
Puppycursus in aangepaste vorm: aanvullende online cursus, 1 theorieles online via office teams en 6 praktijklessen met 2 puppen volgens een tijdschema. Je investering blijft Eur 175,-
Alle andere cursussen dan puppycursussen zullen worden opgeschoven en gaan vanaf 15 maart weer van start. Hierdoor zullen er wat startdata voor nieuwe cursussen worden verschoven. Ik ben druk bezig om de startdata van de website weer up tot date te maken maar door steeds veranderen van de maatregelen is het lastig dit op to date te houden.
Maatregelen voor alle lessen:
Kom alleen naar de les als je geen gezondheidsklachten hebt en er geen mensen in je directe omgeving ziek zijn. • Parkeer je auto op afstand van
elkaar en hou afstand op de parkeerplaats. • Het hek van het terrein blijft open staan zodat niemand deze hoeft aan te raken. • Geef de groep voor
je de ruimte om het terrein te verlaten. • Iedereen blijft tijdens de les op gepaste afstand. • Hou je hond bij je zowel voor als tijdens de les. • Er mag 1 persoon per hond naar de les komen.
Neem je eigen spullen mee (speeltje, lange lijn enz.) want we kunnen helaas geen spullen uitlenen. •
Als er door de overheid nog meer beperkende maatregelen worden ingevoerd kan het zijn dat het aantal mensen in de lessen alsmede de duur van de les alsmede het tijdstip van de les hierop wordt aangepast.(denk aan de avondklok als dit doorgaat.)